Kalezaindu

RATAS

Prozesatzen
Deskribapena
Se han visto varias ratas algunas muy grandes en los buzones de basura de sancho archineaga enfrente del callejón del numero 14. Hace falta desratización

Helbidea
Sancho Archiniega Kalea 20, Portugalete

Kategoria
Zaborrak, edukiontziak

Data
2020/06/03
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina:
    Data: 2020/06/03 21:17:33
    Irekita