Kalezaindu

RAMPAS MECÁNICAS

Konponduta
Deskribapena
COMUNICAN QUE DOS RAMPAS DE LA CALLE CASILDA ITURRIZAR NO FUNCIONAN

Helbidea
CASILDA ITURRIZAR

Kategoria
Beste batzuk

Data
2019/02/15
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Esta incidencia ya ha sido resuelta.
    Data: 2019/03/06 13:02:26
    Konponduta
  • Iruzkina: Estimado vecino/a.Hemos recibido correctamente su comunicación.En estos momentos está siendo gestionada por el Departamento correspondiente para su pronta resolución.Muchas gracias por su colaboración.
    Data: 2019/02/18 12:10:57
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2019/02/15 17:02:19
    Irekita