Kalezaindu

En la calle San Roque NO FUNCIONA RAMPA

Prozesatzen
Deskribapena
En la calle San Roque lleva desde Navidades sin funcionar la segunda rampa.Tengo una discapacidad y me cuesta mucho subir a ver a mis padres.SOLUCION YA, por favor.

Helbidea
Calle San Roque

Kategoria
Espaloiak / Oinezkoen alderdia

Data
2020/02/27
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina:
    Data: 2020/02/27 8:29:00
    Irekita