Kalezaindu

Columpios de niños roto

Konponduta
Deskribapena
En el parque de Ganerantz, el columpio grandevriene toda la cesta rota, con el condiguiente peligro que supone para los peques. Seria conveniente reponerla.

Helbidea
Ballonti Etorbidea Ballonti Etorbidea, Portugalete

Kategoria
Parkeak, umeen jolastokiak

Data
2018/08/15
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina:
    Data: 2018/08/23 13:53:41
    Konponduta
  • Iruzkina:
    Data: 2018/08/15 1:15:15
    Irekita