Kalezaindu

Farola estropeads

Konponduta
Deskribapena
Hay alguna farola estropeada en el grupo Villanueva (y la luz es vieja en general todas están muy dejadas)

Helbidea
Villanueva Etxetaldea 5, Portugalete

Kategoria
Argiztapen publikoa

Data
2019/10/24
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina:
    Data: 2019/10/24 11:33:42
    Irekita